Jaká je doba výroby?

Standardní doba na vyřízení objednávky se pohybuje okolo 6 pracovních dnů + expedice. Snažíme se samozřejmě, aby tato doba byla co nejkratší.

Pokud na objednávku spěcháte, můžete využít expresní výrobu do 3 pracovních dnů + expedice.

Ano, jakmile bude náhled hotový, pošleme vám jej ke schválení. V ceně máte zahrnuty dvě úpravy designu. V případě více úprav, řeší se s grafikem individuálně.

Bohužel to možné není. Každý náhled je zpracováván ručně naším ilustrátorem až na základě provedené a zaplacené objednávky. Práce ilustrátora trvá často i několik hodin a není proto možné vytvářet náhledy předem.

V tomto případě doporučujeme poslat fotografii spolu s názvem stylu portrétu na náš email, abychom mohli posoudit dostatečnou kvalitu.

Ano, standardně máte u produktu políčko pro přidání jména. Pokud toto políčko u produktu není a vy přesto chcete doplnit vlastní text, využijte pole pro poznámku na detailu produktu. Rádi vám vyjdeme vstříc, přidání textu je zdarma.

Otočení obrazu provádíme automaticky pokud to charakter portrétu vyžaduje. Například obrazy ve stylu Simpsons jsou standardně zpracovávány na šířku. Portréty jedné osoby nebo mazlíčka obvykle na výšku. Pokud je na obraze více mazlíčků tak obraz obvykle otáčíme na šířku. Pokud by vám automatická orientace obrazu nevyhovovala, můžete ji před schválením upravit.

Ano, při schvalování posíláme náhled v menším rozlišení kvůli velikosti. Můžete si jej však také vyžádat v plném rozlišení.

Ano, standardně najdete v nabídce jaký je maximální počet osob / mazlíčků na jednom obraze. Pokud vám limit nabídky nevyhovuje, kontaktujte nás. Pokusíme se společně najít nějaké řešení.

Popište do poznámky u produktu, co byste chtěli na fotografii upravit, případně z ní odebrat apod. Rádi vám vyjdeme vstříc, menší úpravy vyřešíme zdarma, pokud by obraz vyžadoval složitější úpravu grafikem, pošleme vám cenovou nabídku úpravy.

Velikosti obrazů v naší nabídce jsou limitovány mimo jiné možností přepravy (maximální velikostí zásilky). Pokud byste chtěli například obraz větší, než je standardně maximum na webu, můžeme vám zpracovat individuální nabídku a poptat paletovou přepravu nebo nabídnout osobní odběr.

Standardně u nás najdete přepravu Zásilkovnou do maximální velikosti 40×50 cm. Větší obrazy od 60×80 cm posíláme kurýrem GLS. Na základě předchozí domluvy je možné si obraz vyzvednout i osobně na adrese Zádvoří 153, Velké Opatovice.

Ano, při výrobě používáme potisk plátna technologií HP Latex – ekologické barvy bez zápachu na bázi vody. Samotné plátno je 100% lněné bez příměsi polyesteru. Dřevěné rámy jsou od dodavatele s certifikátem PEFC – dřevo z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

Každý portrét je zpracováván zakázkově na základě zaplacené objednávky. Samotné překreslení fotografie představuje několikahodinovou práci ilustrátora a zadanou objednávku čekající na náhled tak po odeslání a uhrazení již nelze stornovat. I v případě, že by došlo k neočekávané události a obraz jsme na plátno nevytiskli, budou odečteny náklady na práci grafika ve výši 40% až 60% výše objednávky – dle stylu a náročnosti portrétu.

Nenašli jste co jste hledali?

Zavolejte nám

(+420) 770 772 408
v pracovní dny od 9:00 do 15:00

Napište nám

na email: info@portreto.cz

Košík zavřít